لیست محصولات

مزایا و معایب لوله 5لایه

لوله پنج لایه چیست؟ مزایا و معایب آن کدامند؟ یکی از مهمترین بخش های هر ساختمان نصب و راه اندازی سیستم لوله کشی آن می باشد. در لوله کشی های ساختمان می توان از سه نوع لوله ی موجود در بازار استفاده کرد، لوله های فلزی، لوله های پلی پروپیلن (لوله های سبز) و لوله های پنج لایه.

 

لوله های نخدار

 لوله نخدار نسبت به لوله پلی‌اتیلن ارازنتر است و نقش نخ درون لوله باعث استحکام لایه زیرین برای تحمل فشار آب بوده و باعث آبندی نسبت به اتصالات گردیده است و اکنون این محصول جایگزین لوله‌های پلی‌اتیلن در آبیاری قطره‌ای می‌باشد.

 

لوله پلیکا مخابراتی

پیشرفت تکنولوژی صنعت لوله در طول یک قرن به عمر لوله های چدنی و فلزی و فاضلابهای آجری پایان داده ، در حالیکه دریچه ای را به سوی لوله های مهندسی که برای مصرف کننده راه حل موثرتری دارند گشوده است.
 

 

لوله جداره چاه چیست؟

لوله جدار چاه چیست؟ به لوله های فلزی که معمولا از جنس فولاد می باشند و در دیواره چاه های حفر شده اغلب به منظور جلوگیری از ریزش چاه قرار می گیرند، لوله جدار چاه می گویند. انواع مختلفی از لوله های فولادی جدار چاه وجود دارند که از آن ها برای بکارگیری در چاه ها استفاده می شود.
از جمله این لوله ها، ...

 

خط تولید لوله دوجداره کاروگیت

خط تولید لوله دوجداره کاروگیت خط تولید لوله دوجداره کاروگیت شامل قسمتهای مختلفی می باشد که به صورت خطی چیده شده و فرایند تولید لوله دوجداره لوله کاروگیت را انجام می دهند. هر کدام از قسمتهای خط تولید دوجداره لوله کاروگیت وظیفه خود را به طور هماهنگ با قسمتهای دیگر انجام می دهد.لوله های ...

 

مشخصات دریچه منهول کامپوزیتی

دریچه منهول کامپوزیتی از ترکیب مواد و رزین های پلیمری و مواد شیمیایی دیگر حاصل می شوند.
 

 

هندهول چیست؟

هندهول در واقع یک محفظه با مقطع دایره (استوانه) است که در دیواره های آن سوراخها و لوله هایی جهت عبور کابلها تعبیه شده است.اگر قطر بیش از ۶/۰ متر باشد به آن منهول و اگر کمتر باشد به آن هندهول می گویند.تفاوت اصلی منهول و هندهول در ابعاد آنها است.